Це перша нова книжка Ліни Костенко за останні 20 років мовчання і перший її прозовий роман.
Роман написано від імені 35-річного комп’ютерного програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу.
У світі надмірної (дез)інформації і тотального відчуження він — заручник світових абсурдів — прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між родиною і професією, між Україною і світом.
За жанровою стилістикою «Записки українського самашедшого» — насичений мікс художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літописання і публіцистики.

Автор: Костенко Ліна

Записки українського самашедшого. \Серія: Перлини сучасної літератури

О книге
Издательство, город А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, К.
Год издания 2011
Количество страниц 416
Переплёт твердый
    • 251грн.

  • Код товара: 23930
  • Доступность: В наличии

Другие книги по темам:

Украина

литература

Рекомендуемые товары

Етнічний склад населення Української РСР

451грн.

Сунь Укун. Царь обезьян
Автор: У Чэнь Энь

Сунь Укун. Царь обезьян

Фантастический роман У Чэнъэня "Сунь Укун - царь обезьян" (XVI в.) одно из самых замечательных произведений китайской классической литературы. Он повествует о многочисленных приключениях монаха Сюаньцзана, отправившегося в паломничество в Индию за священными книгами, и является сатирой на китайское феодальное общество того времени. ..

451грн.

Діти капітана Гранта
Автор: Верн Ж.

Діти капітана Гранта

Переклад Тамари Воронович.Герої пригодницького роману відомого французького письменника перетинають три океани, розшукуючи шотландського патріота — капітана Гранта, корабель якого зазнав корабельної катастрофи…До лорда звертаються діти капітана Гранта — син і дочка, у надії довідатися про батька. Дружина Гленарвана — леді Гелена вмовляє його вирушити на пошуки. А чи вдасться героям роману віднайти відважного капітана ви дізнаєтесь, прочитавши книжку.Перша частина умовної трилогії про капітана Немо...

151грн.