Книга известного канадского философа Дэвида Бэкхёрста по­священа обсуждению проблем философии сознания в связи с той традицией современной англо- американской философии, которая представлена т.н. "аналитическим гегельянством" (Д.Макдауэлл и Р.Брэндом). В книге исследуется "пространство смыслов", связь индивидуальной свободы и рациональных оснований на основе включения личности в культурную традицию, концептуальный характер всех форм познания и опыта (в том числе восприятия и настроения), даётся основательная критика социального конструкционизма в психологии и философии сознания. Особый интерес отечественного читателя вызывает анализ идей Э.В.Ильенкова и Л.С.Выготского в свете современных дискуссий в аналитической философии.

Автор: Бэкхерст Д

Формирование разума

О книге
Издательство, город Канон+, М.
Год издания 2014
Количество страниц 368
Переплёт твердый
    • 915грн.

  • Код товара: 2845
  • Доступность: В наличии

Другие книги по темам:

психология

философия

Рекомендуемые товары

Досвід і судження. Дослідження генеалогії логіки \мяка обкл.\Кебуладзе пер.\2009
Автор: Гусерль Е.\Гуссерль

Досвід і судження. Дослідження генеалогії логіки \мяка обкл.\Кебуладзе пер.\2009

У творі “Досвід і судження” Едмунд Гусерль пропонує феноменологічне розуміння генеалогії логіки як походження форм судження з допредикативного досвіду. Він впроваджує поняття внутрішнього і зовнішнього горизонту досвіду, а також запропоновує специфічне феноменологічне розв’язання проблеми утворення загальних понять за допомогою концепції вільної варіації у фантазії. Розраховано на викладачів філософії, студентів філософських і гуманітарних факультетів, а також на широке коло інтелектуалів, що цікавляться сучасною онтологією, епістемологією і логікою...

615грн.

Маса і влада
Автор: Канетті

Маса і влада

Несподівана поява маси там, де перед цим нічого не було, — явище настільки ж загадкове, наскільки й загальне. Стоїть, скажімо, гурт людей — душ п’ять, десять чи дванадцять, не більше. Ніхто ні про що не оголошував, ніхто нічого не чекав. І раптом людей стає тьма-тьмуща, аж чорно. І з усіх боків їх плавом пливе ще; враження таке, ніби рух на вулицях тепер тільки однобічний. Багато хто навіть не знає, що сталося, спитаєш — ніхто нічого не годен відповісти, але кожне й собі поспішає опинитися там, де більшість людей. їхній рух сповнений рішучості, яку звичайною цікавістю аж ніяк не поясниш. Можна подумати, що одні в своєму русі просто підхоплюють інших. Але справа не тільки в цьому — справа в тому, що вони мають мету. Й існує вона ще до того, як вони її усвідомлять і назвуть: ця мета — найчорніше, тобто місце, де найбільше скупчення людей. ..

1512грн.