Якщо поглянути на постать президента США Авраама Лінкольна, може здатися, що він узявся нізвідки — юрист із глушини, котрий відслужив один термін у палаті представників і двічі підряд не зміг потрапити до Сенату США. Дехто каже, що його несподіване висунення у президенти — просто випадковість. Але історія показала, що успіх Лінкольна зумовлювався гострим розумом, умінням покладатися на себе, жорсткими амбіціями та неабияким ораторським хистом. Яким бачило Лінкольна його оточення? Як йому вдалося перетворити своїх суперників на потужну команду соратників?
У цій книжці-біографії, заснованій на листах і щоденникових записах, авторка змальовує портрети чотирьох конкурентів, найяскравішим з яких був Лінкольн. За образом усім відомого політика у костюмі й капелюсі вона показує живу особистість, яка ніколи не втрачала віру в себе та свою країну.
Доріс Кернс Ґудвін — біографиня, історикиня, політологиня. Десять років викладала в Гарварді політологічні курси, серед них і курс з історії американського президентства. Здобула Пулітцерівську премію за книжку «Незвичні часи: Франклін та Елеонора Рузвельти

Автор: Гудвін Д.

Команда суперників. Біографія Лінкольна

О книге
Издательство, город Наш формат, К.
Год издания 2019
Количество страниц 784
Переплёт твердый
    • 581грн.

  • Код товара: 22952
  • Доступность: В наличии

Другие книги по темам:

США

личности

Рекомендуемые товары

Брат Франциск. Франциск Асизький
Автор: Грін Ж

Брат Франциск. Франциск Асизький

Увазі читача пропонується романізована біографія найбільшого святого католицизму Франциска Асизького. Не злічити чудес, пов'язаних з цим іменем, авторитети церкви не без підстав вважають св. Франциска другим Христом.....

166грн.

Царь Федор Алексеевич \ЖЗЛ
Автор: Володихин Дм

Царь Федор Алексеевич \ЖЗЛ

Личность третьего русского царя из династии Романовых нечасто привлекала к себе внимание историков. Царь Федор Алексеевич (1676-1682) взошел на трон в возрасте четырнадцати лет, а умер, не дожив до двадцати одного года. При этом большую часть своего недолгого правления он проболел (еще в отроческом возрасте царевич получил тяжелую травму позвоночника). Наследника по себе он не оставил, а смерть его была ознаменована страшным стрелецким восстанием, в результате которого власть в стране взяла его сестра царевна Софья. Но вот что удивительно: за шесть лет его царствования было сделано очень многое: уничтожено местничество, начались важнейшие реформы в области образования и культуры. Россия жизненно нуждалась в переменах, и царь отчетливо понимал это, начиная "мягкую", постепенную европеизацию страны. Как показывает автор книги, известный историк Дмитрий Володихин, это была реальная альтернатива оглушительной, страшной, "костоломной" европеизации России, проведенной впоследствии младшим братом Федора Петром Великим. Кто знает, проживи Федор Алексеевич подольше - и страна избежала бы одной из тяжелейших страниц в своей истории. ..

287грн.