Чесноти не можна підмінити толерантністю, а відсутність чітких моральних ідеалів пояснити повагою до думки інших, переконує канадський психолог Джордан Пітерсон.
За його словами, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом.
Кілька років тому Пітерсон почав активно спілкуватися на популярному сервісі Quora. Якось у відповідь на запитання одного з користувачів «Що найкориснішого про життя мусить знати кожен?» він описав правила, якими має керуватися людина.
Ці правила стали надзвичайно популярними, а його лекції та виступи спровокували серйозну суперечку в інтелектуальних колах світу.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У пропонованій книжці Пітерсон представляє свої контроверсійні ідеї у вигляді мотиваційних порад, підкріплюючи їх аргументами з біології, літератури, міфології, психології. Автор критикує покоління двотисячних за нігілізм, наголошує на розвитку індивідуальності, а також переконує — головне правило життя полягає у тому, що кожна людина мусить узяти на себе максимально посильну відповідальність за власне життя, суспільство і світ.
ПРО АВТОРА
Джордан Пітерсон — професор психології, клінічний психолог. Викладав у Гарвардському університеті. Зараз працює в Університеті Торонто. Автор наукових праць про природу креативності та особистість людини

Автор: Пітерсон Дж.

12 правил життя. Як побороти хаос

О книге
Издательство, город Наш формат, К.
Год издания 2019
Количество страниц 320
Переплёт твердый
    • 195грн.

  • Код товара: 22725
  • Доступность: В наличии

Другие книги по темам:

психология

Рекомендуемые товары

Музыкальная психология
Автор: Петрушин В.И.

Музыкальная психология

В книге раскрыты специфика музыкальной деятельности и особенности личности музыканта и его творчества, объяснены закономерности функционирования музыкально-психологических процессов, описаны приемы эмоционально-волевой регуляции при подготовке к публичному выступлению и т.д. В Приложении даются тесты на выявление профессиональной специализации в различных областях музыкальной деятельности.Для музыкантов-профессионалов - педагогов, исполнителей, а также для студентов музыкальных училищ, колледжей и вузов...

237грн.

Новейший психологический словарь
Автор: Шапарь В.Б.

Новейший психологический словарь

Психологический словарь содержит более 3 тысяч терминов, отражающих современное состояние психологической науки. В нем представлен понятийный, методологический и концептуальный аппарат основных отраслей психологии. В словаре значительное внимание уделено терминам психоанализа и других направлений психологии, а также методикам, позволяющим исследовать глубинные особенности человеческой личности...

298грн.